• +48 785 992 495
  • Pn-Pt 9:00-19:00
Oferta współpracy

Oferta współpracy

deweloperzy, przedsiębiorcy i inwestorzy

DLA DEWELOPERÓW

Jako doradca kredytowy działam nie tylko we Wrocławiu ale również na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizuję się w wyszukiwaniu i wskazaniu optymalnego i najkorzystniejszego kredytu przeznaczonego na cele sprecyzowane przez klientów indywidualnych, jak również inwestorów. Bardzo dobra znajomość produktów kredytowych, pozwala mi z powodzeniem prowadzić finansowanie zakupów na rynku pierwotnym jak również wtórnym, oferowanych przez firmy deweloperskie mieszkań czy domów jednorodzinnych. Kredyt hipoteczny, to najczęstsza forma finansowania zakupu nieruchomości.

Jeśli prowadzisz firmę deweloperską, jesteś pośrednikiem nieruchomości lub masz własną agencję i skorzystasz z mojego doradztwa kredytowego, to będziesz miał gwarancję i pewność, że każdy Klient, który zdecydował się na zakup Twojej nieruchomości, otrzyma najdogodniejszą i najlepszą na rynku ofertę formy finansowania i nie odstąpi od jej nabycia.

Nawiązując współpracę ze mną, Twoja oferta stanie się bogatsza i bardziej atrakcyjna dla Klientów, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Dzięki stałej współpracy, zyskasz we mnie profesjonalnego doradcę kredytowego, tym samym zapewnisz pełna obsługę Klientom, których celem jest zakup własnego mieszkania czy domu.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I INWESTORÓW

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i w planach masz inwestycję zakupu nieruchomości, a własne środki finansowe na jej realizację są niewystarczające lub po prostu nimi nie dysponujesz, to proponuję skorzystać z mojej fachowej i profesjonalnej pomocy doradcy kredytowego, aby uzyskać najkorzystniejszy kredyt inwestycyjny. Oferta banków dla sektora komercyjnego jest bardzo bogata – porównam je i bezpłatnie sprawdzę, która z nich będzie dla Twojej firmy najbardziej korzystna, optymalna i na najlepszych warunkach.

Z tego rodzaju kredytów korzystają tak osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą, jak i spółki prawa handlowego. Ponieważ współpracuję z doradcami komercyjnymi z 14 polskich banków, dlatego cały proces wnioskowania o kredyt hipoteczny i uzyskania decyzji przebiega w sposób szybki i sprawny.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą lub przedsiębiorstwo w formie spółki prawa handlowego i chcesz nabyć nieruchomość inwestycyjną (np. lokal na cele użytkowe), to również bezpłatnie i w sposób kompleksowy poprowadzę sprawy związane z uzyskaniem źródła finansowania na ten cel.

Dorota Karasek

Adres biura


ul.Traugutta 43/45 lok.1,
50-416 Wrocław

Telefon


+48 785 992 495

Email


Kontakt

DK SOLUTIONS Dorota Karasek
ul. Traugutta 43/45 lok.1,
50-416 Wrocław
NIP: 9151155202
REGON: 930841449

+48 785 992 495

Google Business Site

Dla odwiedzających
Poleć moje usługi
  • +48 785 992 495
  • Pn-Pt 9:00-19:00