• +48 785 992 495
  • Pn-Pt 9:00-19:00

Dorota Karasek

doradca kredytowy

Zakres usług

profil działalności

KREDYTY BANKOWE

W ramach doradztwa kredytowego, porównuję nieodpłatnie oferty finansowe wielu banków, aby finalnie wspólnie z Klientem wybrać najkorzystniejszy wariant kredytowy.

Udzielam kompleksowej, profesjonalnej, a co najważniejsze bezpłatnej pomocy przy uzyskiwaniu kredytu hipotecznego, kredytu budowlanego, kredytu inwestycyjnego, kredytu gotówkowego czy leasingu. Począwszy od określenia zdolności kredytowej, przez wybór oferty i skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, a na złożeniu właściwego i prawidłowo wypełnionego wniosku kończąc.

Dla Klientów posiadających kilka różnych kredytów, bezpłatnie doradzam wybór właściwej i w korzystnych ratach ich konsolidacji. To tzw. kredyt konsolidacyjny.

Moja oferta skierowana jest również do firm. Opracowuję adekwatne strategie finansowania przedsiębiorstw, korzystając z różnych dostępnych na rynku finansowym produktów i możliwości.

UBEZPIECZENIA

Służę również doradztwem w zakresie doboru korzystnej formy ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowego czy też ubezpieczania komunikacyjnego.

Dorota Karasek
Dorota Karasekdoradca kredytowy
+48 785 992 495

Uprawnienia

pośrednik kredytowy i hipoteczny zarejestrowany w KNF

RPK005895

Nr wpisu do rejestru pośredników
kredytu konsumenckiego KNF

RPH000030

Nr wpisu do rejestru pośredników
kredytu hipotecznego KNF

Doświadczenie zawodowe

wiedza i praktyka

Wiedzę teoretyczną zdobyłam na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing, gdzie obroniłam i uzyskałam tytuł magistra. Wiedzę tę wykorzystałam w swojej ponad 8 letniej pracy zawodowej w jednym z największych banków w Polsce, banku Pekao SA. Praca w instytucjach finansowych oraz wiele przebytych szkoleń z zakresu produktów finansowych poszerzyły i ugruntowały moją specjalistyczną wiedzę niezbędną do swobodnego poruszania się po całym systemie bankowym.

W pracy zawodowej moim nadrzędnym celem jest obsługa na najwyższym poziomie, a dla Klientów zawsze szukam optymalnych i korzystnych rozwiązań. Posiadane doświadczenie i wiedza na temat najlepszych ofert bankowych oraz możliwości rynkowych powoduje, iż każdy Klient może zawsze liczyć na mój profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Dzięki wielu pozytywnie rozpatrzonym wnioskom oraz bardzo dobrym relacjom ze swoimi klientami otrzymuję z ich strony liczne, pozytywne opinie.

Do moich atutów, dzięki wieloletniej pracy w branży finansowej oraz wykształceniu zaliczyć mogę:

  • skuteczność w uzyskaniu kredytu,
  • komunikatywność
  • doświadczenie,
  • wiedzę z zakresu finansów,
  • biegłą znajomość języka angielskiego,
  • mobilność,
  • elastyczny czas pracy,

Adres biura


ul.Traugutta 43/45 lok.1,
50-416 Wrocław

Telefon


+48 785 992 495

Email


Kontakt

DK SOLUTIONS Dorota Karasek
ul. Traugutta 43/45 lok.1,
50-416 Wrocław
NIP: 9151155202
REGON: 930841449

+48 785 992 495

Google Business Site

Dla odwiedzających
Poleć moje usługi
  • +48 785 992 495
  • Pn-Pt 9:00-19:00