• +48 785 992 495
  • Pn-Pt 9:00-19:00
Etapy uzyskania kredytu

Jak uzyskać kredyt bankowy?

informacje dla kredytobiorcy

Decydując się na złożenie w banku wniosku o udzielenie dodatkowych środków, trzeba spełnić określone warunki. Jak zatem uzyskać kredyt? Kluczowa jest indywidualna sytuacja finansowa, od której zależy ocena Twojej wiarygodności przez bank. Zależy ona od wielu czynników, jednak wśród najistotniejszych można wymienić: wysokość osiąganych dochodów, dotychczasową historię spłacanych zobowiązań i parametry kredytowe, w tym przede wszystkim wysokość pojedynczej raty. Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na otrzymanie finansowania, skorzystaj z moich porad, które klientom z Wrocławia i okolic oferuję jako doradca.

Rzetelne i obiektywne porady finansowe

Moim zadaniem jest wsparcie w skutecznym i maksymalnie bezpiecznym zaciąganiu zobowiązań. Wiem, jak zorganizować cały proces wnioskowania o dodatkowe środki z banku, aby zwiększyć szanse na ich udzielenie. Dzięki oferowanemu wsparciu klienci mogą uzyskać interesujące ich kredyty i łatwiej przejść przez wszystkie procedury bankowe. Porady kredytowe i finansowe są skierowane do klientów z Wrocławia i okolic.

Zdaję sobie sprawę, że formalności związane z wnioskowaniem o udzielenie dodatkowych środków są skomplikowane i czasochłonne, dlatego proponuję wszechstronną pomoc proceduralną. Zajmuję się przygotowywaniem dokumentacji, składaniem pism i wniosków, prowadzeniem korespondencji z bankiem i wsparciem merytorycznym, dzięki któremu klient dowiaduje się, jak uzyskać kredyt na optymalnych warunkach. Skorzystaj z rzetelnych porad i ułatw sobie współpracę z instytucjami finansowymi!

 

01

Twój pierwszy krok

kontakt z doradcą kredytowym

Aby skorzystać z moich porad, a współpraca się rozpoczęła, niezbędny jest kontakt, najchętniej telefoniczny: +48 785 992 495.
Przy tej okazji poinformuję Cię na jakich zasadach nasza współpraca będzie polegać oraz jakie informacje wstępne będę od Ciebie potrzebować.

02

Spotkanie

rozmowa z doradcą

Spotykając się po raz pierwszy, wspólnie sprecyzujemy Twoje potrzeby finansowe oraz oczekiwania przy okazji określę również Twoją zdolność kredytową. Wspólnie wypracujemy optymalny plan działania, tak aby szanse na uzyskanie kredytu zmaksymalizować, sam proces jego uzyskania był możliwie krótki.

03

Warianty kredytów

oferty kredytów bankowych

Na tym etapie przedstawię Ci kilka różnych, najkorzystniejszych ofert proponowanych przez banki operujące na rynku polskim. Będą to oferty specjalnie wybrane dla Ciebie i dopasowane do Twoich potrzeb, oczekiwań, a przede wszystkim możliwości finansowych.

04

Omówienie kredytów

ich zalety i wady

Na tym spotkaniu przedstawię Ci wcześniej przygotowane oferty. Omówię każdą z nich, wskazując jednocześnie ich zalety, ale również wady. Abyś nie miał wątpliwości i świadomie podjął decyzję, która oferta kredytowa będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, udzielę Ci odpowiedzi na każde pytanie.

05

Wniosek o kredyt

przekazanie do banku

Jeśli dokonałeś wyboru kredytu, to wypełnię za Ciebie właściwy wniosek o uzyskanie kredytu, pomogę skompletować wymagane dokumenty, które wraz z wnioskiem zostaną złożone do banku, w którym będzie on rozpatrywany.

06

Negocjacje i nadzór

kontrola postępów

Po złożeniu wniosku do banku, będę negocjować bardziej korzystne jego warunki. Będę też w stałym kontakcie z bankiem, by kontrolować każdy etap jego rozpatrywania, o czym będziesz na bieżąco przeze mnie informowany. 

07

Warunki umowy

omówienie treści umowy

Po otrzymaniu decyzji z banku o przyznaniu kredytu, zapoznam Cię z treścią umowy kredytowej, a w szczególności z jej najważniejszymi zapisami. Wyjaśnię Ci również warunki jakie będziesz musiał spełnić przed uruchomieniem kredytu.

08

Umowa kredytowa

decyzja i podpisanie umowy

Jeśli podejmiesz decyzję i zdecydujesz się zaakceptować zaproponowane przez bank warunki udzielenia kredytu, pozostanie tylko podpisanie umowy kredytowej. Jeżeli uznasz, że moja obecność przy jej podpisaniu będzie wskazana, to możesz na mnie liczyć.

09

Uruchomienie kredytu

zakończenie procesu

Po podpisaniu umowy kredytowej, doradzę Ci jak spełnić warunki banku i uruchomić kredyt. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz potrzebował mojego wsparcia, pomocy czy doradztwa, to jestem do Twojej dyspozycji.

Adres biura


ul.Traugutta 43/45 lok.1,
50-416 Wrocław

Telefon


+48 785 992 495

Email


Kontakt

DK SOLUTIONS Dorota Karasek
ul. Traugutta 43/45 lok.1,
50-416 Wrocław
NIP: 9151155202
REGON: 930841449

+48 785 992 495

Google Business Site

Dla odwiedzających
Poleć moje usługi
  • +48 785 992 495
  • Pn-Pt 9:00-19:00